Kutsu meid külla!

Kutsu meid külla!

Kutsu meid endale külla ning loome programmi vastavalt Teie vajadustele ja soovidele!

Tuleme esinema sinu pulma, juubelile või firmaüritusele. Tantsime ise ja (kui on soovi), siis paneme ka kogu seltskonna tantsima! Lisaks showprogrammidele tutvustame hea meelega iiri tantsu ja kultuuri koolis või eritunnina sinu tantsustuudios ja kindlasti saab ka ise iiri tantsu proovida!

#1 Esinemisprogramm

Üks võimalus on kutsuda meid oma peole esinema!
Oleme esinenud nii firmaüritustel, juubelitel ( isegi kodustes elutubades ja terrassidel), pulmades, väliüritustel, festivalidel (viimati nt Viru Folk), laatadel, kooliüritustel ja teemapidudel.

Esinemisprogrammi pikkus on 10-30 minutit ning hind sõltub ürituse asukohast ning tantsijate arvust ja teistest tingimustest.

Peale erinevate tantsude esitamise võime kaasata ka publiku ning õpetada kas siis iiri seltskonnatantse või  iiri tantsu põhisamme. Publikuga tantsimine võib kesta 10-30 minutit olenevalt Teie soovist ja võime seda teha enne või peale meie etteastet.

#2 Haridusprogramm

Kutsu meid tutvustama iiri tantsu ja tantsukultuuri. See variant sobib nii kooliüritusele kui ka mõnusale sõpruskonna teemapeole. Ideaalne ka Iirimaad tutvustavale seminarile või teemanädalale.

Lepime kokku, mida täpselt ootate ja loome täpselt teie vajadustele sobiva veidi tantsu ja veidi juttu sisaldava programmi.
Programmi pikkus tavaliselt 30-50 minutit. Eesti parim iiri tantsu ekspert Britta Kaukver tuleb ja räägib natukene iiri tantsust nii varasemalt kui ka tänapäeval ja õpetab kas vanemaid või uuemaid seltskonna- või paaristantse. Iiri tants on väga mitmekesine ning variante on palju. Või ehk oleks huvitav proovida hoopis iiri lavatantsu, et katsetada mõnda Michael Flatley sammu? Ka see on võimalik kui seltskond on innukas proovima!
Lisaks on võimalik liita sellele programmile ka väike etteaste või kaks, et peale aktiivset liigutamist võiks nautida kellegi teise tantsu.
Täpsem hind sõltub programmi pikkusest ning täpsetest komponentidest. Palun kontakteeruge ja teeme Teile pakkumise.

#3 Tutvustav treeningtund

Tahate oma tantsurühmaga proovida iiri tantsu? Otsite külalistreenerit tantsulaagrisse, et proovida midagi uut ja huvitavat? Hea meelega teeme külalistrenne, mis tutvustavad tantsu ja õpetame nii iiri lava- kui ka seltskonnatantse. Üks treeningtund kestab 60-120 minutit.

#4 Mõnus treeningtund tüdrukuteõhtule või sünnipäevapeole

Alusta oma sünnipäeva või miks mitte tüdrukuteõhtut mõnusa treeningtunniga, kus õpime selgeks ühe kõigi osalejate tantsulise ettevalimistusega sobiva iiritantsu shownumbri, kus õhtu peategelelane saab soolorolli. Tantsukogemuse puudumist ei pea pelgama ja kõik saavad hakkama! Võime teha ka lihtsalt toreda treeningtunni ja tutvuda iiri tantsuga, nii et kellelgi ei ole vaja muretseda soorituse pärast!